Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Planujesz wyjazd? Zadbaj o tanie rozmowy

Radość z dalekiego, zagranicznego wyjazdu bardzo często psują koszty połączeń telefonicznych. jeśli nie chcesz, by koszt Twojej wycieczki powiększył się znacznie z powodu drogich rozmów, zadbaj zawczasu o tanie rozwiązania.

Choć krajowi operatorzy komórkowi mają świetne oferty, chodzi o rozmowy telefoniczne na terenie kraju, w przypadku rozmów zza granicy nie jest już tak różowo. Minuta połączenia, w zależności od kraju, może kosztować od kilku do kilkunastu złotych. Tańszym rozwiązaniem, choć również o wiele droższym niż normalnie, są SMS-y. Jeśli więc nie chcesz podczas wyjazdu być skazany jedynie na pisanie krótkich wiadomości tekstowych, poszukaj niedrogiego rozwiązania, które umożliwi Tobie telefoniczny kontakt z bliskimi nawet wtedy, gdy będziesz tysiące kilometrów od domu.

Sprawdzonym rozwiązaniem, które znacznie obniża koszt rozmów telefonicznych za granicą są karty telefoniczne SMARTsim. Dzięki nim można rozmawiać ze 145 krajów na całym świecie w cenie znacznie niższej niż oferują operatorzy w roamingu czy lokalni operatorzy komórkowi. Dzięki wykorzystaniu lokalnych infrastruktur telekomunikacyjnych SMARTsim umożliwia rozmowy tańsze nawet o 90 procent. Wystarczy kupić starter i doładować go wybraną kwotą. Dzięki takim kartom telefonicznym można mieć koszty rozmów pod kontrolą, a po powrocie do kraju rachunek telefoniczny z pewnością nie zepsuje wspomnień z wyjazdu. Oprócz tańszych rozmów SMARTsim oferuje również sporo usług dodatkowych, między innymi pakiety danych, możliwość korzystania z poczty głosowej czy prowadzenia telekonferencji.

Planujesz wyjazd? Zadbaj o tanie rozmowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę