Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Gdzie szukać dobrego specjalistę od Google AdWords?

Bardzo istotnym kryterium w wyborze specjalisty jest status doświadczenie. Jeśli dana osoba posiada certyfikaty Google, jest to sygnał dla nas, że ta osoba ma już wiedzę na ten temat. Partner Google, to osoba w świetle AdWords wiarygodna osoba, która stosuje się do zaleceń Google, a jej praca daje efekty, klienci są zadowolenie. Osoby posiadające certyfikat AdWords posiadają fachową wiedzę, którzy posiadają również wiedzę praktyczną. Aby znaleźć dobrego specjalistę od Google AdWords, należy można posłużyć się wyszukiwarką partnerów Google. Dzięki takim narzędziom można zawęzić pole poszukiwań. Można wyznaczyć lokalizacje, minimalny budżet, jaki jest oferowany przez daną osobę. Dodatkowo poprzez wskazanie odpowiedniej strony internetowej, udostępniamy również informacje o naszej firmie, wskutek czego mamy większe szanse na dopasowanie się do potencjalnego partnera.

Czego można oczekiwać od specjalisty Google Adwords?

Zanim zostaną podjęte jakiekolwiek działania związane ze współpracą, warto sprawdzić, jakie są oferowane usługi poprzez firmę lub freelancera. Jakie dokładnie działania będą podnajmowane w ramach współpracy, jak one się przełożą na wydatki w Twojej firmie. Należy zbadać, jaka część pieniędzy zostanie przeznaczona na działania reklamowe, a jakie na opłacenie pracownika – w tym przypadku specjalistę AdWords. Można także poprosić o stosowną ofertę handlową, kopie faktur Google, aby móc kontrolować wydatki na ten temat. Można śmiało oczekiwać raportów miesięcznych, dotyczących kosztów prowadzenia kampanii AdWords, oraz kliknięć wyświetleń. Partnerzy Google są zobowiązanie do podawania dokładnych kwot, jakie pobierają oni, a jakie pobiera Google. Dzięki dostępowi do takich informacji łatwiej można określić skuteczność działania specjalisty ds. AdWords.
Należy pamiętać, aby konsultować się na bieżąco z firmą. Telefon, mail, wideokonferencje lub osobiste spotkania. Jest to bardzo ważne, by poznać na początku zakres działań, ofertę, zadawać dużo pytań, zwłaszcza na początku współpracy. Oprócz tego należy poprosić o dostęp administracyjny do konta AdWords, dzięki temu firma będzie miała stały wgląd w działania oraz istotne informacje o kampanii, jaka będzie przeprowadzana.

Gdzie szukać dobrego specjalistę od Google AdWords?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę