Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Lampy ogrodowe i uliczne

Bardzo wiele osób, zastanawia się nad tym, jakie lampy ogrodowe dopasować do swojej przestrzeni ogrodowej. Nie jest to zadanie łatwe, ponieważ bardzo łatwo zagubić się w prawdziwym gąszczu ofert, dostępnych w Internecie oraz tradycyjnych sklepach. Osoby, które nie planowały wcześniej architektury ogrodowej mogą nie wiedzieć, jakie artykuły oświetleniowe byłyby w ich przypadku najrozsądniejsze. Ważne jest przecież to, by dawały one możliwość rozjaśnienia jak największej przestrzeni. Pozwoli to nie tylko na wieczorne rozkoszowanie się świeżym powietrzem, ale dodatkowo wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo posesji – jasny ogród odstraszy potencjalnych złodziei, a kierowcy pomoże komfortowo zaparkować. Właśnie z tej przyczyny, w poniższym artykule, postaramy się przedstawić kilka interesujących propozycji lamp ogrodowych, które znaleźć można na stronie internetowej sklepu Bercal.pl w kategorii Oświetlenie zewnętrzne.

Jednym z takich artykułów jest latarnia Chelsea, zaprojektowana przez firmę Norlys, słynącą z pięknych i oryginalnych produktów. Lampa ta, o wysokości 32 cm, wykonana została ze znakomitej jakości aluminium, dzięki czemu odporna jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Jej konstrukcja opiera się na wysokim, ciemnym słupie, ozdobionym elementami o geometrycznych formach. Uroku nadaje jej jednak gustowny, elegancki klosz, o pięknym miedzianym wykończeniu, bogaty w dekoracje, które zachwycą wielbicieli klasyki.

Na uwagę zasługuje także lampa o nazwie 99868, stworzona przez firmę Bega (https://www.bega.de/en/). Lampa ta, o wysokości 36 cm, podobnie jak wszystkie artykuły tego producenta, wyróżnia się nowoczesnym, uniwersalnym designem, który idealnie pasowa będzie do każdej aranżacji ogrodowej. Model 99868 dostępny jest w dwóch wariantach, w zależności od tego, jaki rozsył światła jest potrzebny – pierwszy, asymetryczny pozwala na przestrzenne rozjaśnienie ogrodu lub jego niewielkich kwadratów, natomiast drugi o płaskiej wiązce światła, pomoże oświetlić pojazdy, ulice oraz ścieżki. Klienci mają zatem opcję wyboru, uzależnioną od ich indywidualnych potrzeb. Lampa od firmy Bega, dostępna jest w kolorach: srebrnym oraz grafitowym.

Każda z powyższych propozycji stanowić będzie nie tylko niebanalną ozdobę ogrodu, ale przede wszystkim doskonale rozświetli przestrzeń.

Lampy ogrodowe i uliczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę