Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Szkolenie żel/akryl na stopach

Podobnie jak inne szkolenia, szkolenie żel/akryl na stopach przeprowadzane jest metodą couchingową. Jest to szkolenie indywidualne, przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. Dzięki takiej metodzie nauka jest jeszcze skuteczniejsza a instruktorzy mogą poświęcić czas jednemu studentowi. Osoby, które zapiszą się na szkoleniaperfectum.pl, zdobędą wiedzę na temat przeprowadzania diagnozy stanu paznokcia, funkcję i budowę paznokcia, najczęstsze choroby, jak przygotować płytkę paznokcia do zabiegu lub jak utwardzić płytkę paznokcia.

Całe szkolenie to 90% praktyki. Podczas jednego szkolenia praktykanci nauczą się usuwać masę żelową i akrylową z płytki paznokcia, uzupełniać paznokcie końcówką frencz, jakie są ogólnie techniki uzupełniania, jak przedłużać paznokcie metodą żelową i akrylową na tipsie bądź szablonie oraz jakie są właściwości żelu i akrylu. W części teoretycznej, której jest zaledwie 10%, głównymi tematami będzie organizacja miejsca pracy manicurzystki zgodna z wymogami BHP i przepisami sanitarnymi, niezbędne wyposażenie miejsca pracy i jak wykonać odpowiednio masaż stóp.

Oczywiście pod koniec szkolenia każda z osób dostaje odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia, dzięki którym będzie mogła podjąć pracę jako manicurzystka.

Szkolenie żel/akryl na stopach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę