Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Klasyczne propozycje fryzur – czy na pewno?

Godny polecenia stylista fryzur lub fryzjer, w pierwszej kolejności nie będzie skupiać się na projektach kreatorów, którzy prezentują swoje pomysły na targach i pokazach fryzjerskich. Przede wszystkim, powinien on kierować się okazją, na jaką szykuje fryzurę, a także kształtem twarzy i sylwetki. Ważne są również indywidualne preferencje klienta, ponieważ jeśli ktoś nie będzie czuł się dobrze w danej fryzurze, nawet najlepsze chęci fryzjera, na nic się zdają. Dobre cięcie powinno więc podkreślać zalety urody, a ponadto nie wymagać dodatkowej pielęgnacji – włosy muszą się ładnie układać nawet gdy klient nie będzie miał zbyt wiele czasu na ich upięcie czy przeczesanie.

W ostatnim czasie popularnością cieszą się fryzury www.pracowniafryzjerska.com.pl, podkreślając naturalność. Styliści i fryzjerzy starają się osiągnąć subtelny efekt „wiatru we włosach”, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale nadaje twarzy wiele uroku, niezależnie od jej kształtu. W przypadku koloryzacji rezygnuje się z krzykliwych, śmiałych kolorów, na rzecz prostych i stonowanych barw. Ombre nadal nie traci na popularności, jednakże tym razem łączone są współgrające, a nie kontrastujące ze sobą odcienie. Równocześnie, przy stonowanych kolorach włosów, styliści fryzur pozwalają sobie na nieco więcej swobody w kwestii cięć, gdyż uznanie zyskała asymetria. Fryzjerzy lubią więc łączyć krótkie i długie formy w jednym i tym samym uczesaniu. Wspomniana wcześniej „asymetria” jest niezwykle uniwersalna, ponieważ idealnie nadaje się do różnych kształtów twarzy. Ze względu na swoją nowoczesność, projekty takich fryzur mogą sprawić, że nosząca je osoba będzie wyglądała i czuła się młodziej. Udając się do zakładu fryzjerskiego, warto zapytać o jedną z propozycji spośród cieniowanych cięć, jak: „cieniowany bob”, asymetria lub fryzury z intrygującymi grzywkami.
Styliści jednak przekonują, że „zadziorne” i odważne fryzury modne w tym sezonie, będą również cieszyły się uznaniem w przyszłym roku. Dominować więc będzie styl rockowy z ponadczasowym irokezem i śmiałym cieniowaniem. Panie będą mogły wybrać wyjątkowo atrakcyjne i przyciągające wzrok cięcia pixie, chop-chop czy utrzymane w lekkim nieładzie fryzury shag.

Klasyczne propozycje fryzur – czy na pewno?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę