Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Czy wybrać do kuchni baterię z wyciąganą wylewką?

Wybór baterii kuchennych powinien być dobrze przemyślany. Na przestrzeni ostatnich lat na rynku pojawiło się wiele rodzajów baterii. Bez wątpienia ważnym elementem baterii jest wylewka. Ta musi być funkcjonalna. Jak wybrać najlepszą baterię z wylewką do swojej kuchni?

Jaka wylewka w kuchni?

Wybierając baterie do zlewozmywaka musimy się zastanowić nad wylewką. Jej kształt oraz zasięg musi być dopasowany do zlewozmywaka tak, by strumień wody padał na środek jego komory. Trzeba też dobrać wysokość wylewki. Jeśli odległość między dnem zlewozmywaka a końcem wylewki będzie zbyt duża, to strumień uderzający o dno zlewozmywaka będzie się rozpryskiwał i w rezultacie ochlapie wszystko wokoło. Trzeba znaleźć optymalne rozwiązanie. Do dużego zlewozmywaka lub zlewozmywaka z dwoma komorami warto wybrać baterię obrotową. Możemy też wybrać baterię z wyciąganą wylewką. Czy to dobry pomysł?

Kiedy wybrać baterię z wyciąganą wylewką?

Jeśli w naszym domu nie mamy innego zlewu, w którym bez problemu napełnimy wiadro wodą, to warto rozważyć montaż baterii z wyciąganą wylewką. Taka wylewka jest połączona z korpusem baterii, elastycznym wężem (wąż ma długość do 150 cm). Takie rozwiązanie na pewno ułatwi nam wiele obowiązków domowych, takich jak np. mycie podłóg. Jednak bez względu na to, czy zdecydujemy się na baterię kuchenną z wyciąganą wylewką, czy też nie- musimy wybrać solidną i trwałą baterię. Na rynku jest wiele rodzajów baterii kuchennych, więc możemy mieć problem z wyborem najlepszej opcji dla nas.

Czy wybrać do kuchni baterię z wyciąganą wylewką?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę