Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Dlaczego warto studiować logistykę na Społecznej Akademii Nauk?

Logistyka zyskuje coraz większe znaczenie na rynku. Wszystko za sprawą globalizacji gospodarki i dynamicznego wzrostu wymiany towarowej. Nie da się ukryć, że jedną z najważniejszych kwestii we współczesnym gospodarowaniu jest czas i zarządzanie czasem.

Charakterystyka kierunku

Zadaniem studiów logistycznych jest przygotowanie studentów do tego, by w przyszłości stanowić mogli profesjonalną kadrę menedżerską. Logistyka to wielka szansa na międzynarodową karierę. Na rynku polskim mnóstwo jest, bowiem firm zagranicznych. Logistyka to jeden z tych kierunków, które warto wybrać przede wszystkim ze względu na szerokie perspektywy zawodowe. Studia na Społecznej Akademii Nauk charakteryzują się najwyższą jakością. Ogromnych ich atutem jest wykwalifikowana kadra dydaktyczna, którą tworzą praktycy biznesu. Zajęcia dają studentom możliwość poznania środowiska biznesowego, a dzięki ciekawej ofercie praktyk, także zagranicznych mogą praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę. Studia logistyczne w SAN stanowią doskonałe przygotowanie do pracy w centrach logistycznych oraz organizacjach zajmujących się doradztwem i projektowaniem w dziedzinie logistyki. Wyposażają studentów w szeroką wiedzę obejmującą nie tylko logistykę, ale również ekonomię, zarządzanie oraz finanse. Bez problemów rozpoczną oni pracę na stanowisku menedżerskim.

Studia w Krakowie? Doskonały pomysł!

Logistykę można studiować na wydziale Nauk Stosowanych SAN z siedzibą w Krakowie, a dokładnie w Nowej Hucie. Studia w królewskim mieście Krakowie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę tego miasta. Wydział jest zlokalizowany w takim miejscu, że dojazd do centrum Krakowa nie stanowi najmniejszego problemu. W pobliżu znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych. Sama Nowa Huta staje się również coraz bardziej atrakcyjną dzielnicą Krakowa z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Studiując Krakowie mamy dostęp do licznych kin, teatrów, muzeów, możemy brać udział w koncertach, wystawach i innych wydarzeniach kulturalnych, dbając o swój rozwój. Polecamy, zatem każdemu kierunek logistyka na SAN w Krakowie.

Dlaczego warto studiować logistykę na Społecznej Akademii Nauk?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę