Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Z pasji tworzy się piękno

Każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że z pasji rodzi się profesjonalizm. Takie też są zegarki tworzone przez Michała Napierałę, który od 2011 roku ręcznie wykonuje drewniane zegarki. Drewniane zegarki są dopracowane w każdym szczególe. Są wykonane stylem prostym, ale bije od nich elegancja i dobry styl. Mają swoich zwolenników, których przyciąga do zegarków naturalne piękno. Naręczne zegarki pojawiły się w XX wieku. Niegdyś służyły do pomiaru czasu, ale dziś są prestiżowym dodatkiem do codziennego stroju.

Zegarki drewniane- naturalne piękno

Czym charakteryzują się zegarki Michała Napierały? Na pewno są unikalne. Michał Napierała używa do nich drewna dębowego, są ręcznie wykonane, a sercem jest sprawdzony mechanizm Citizen. Każdy zegarek jest wyjątkowy, wykonany na zamówienie. Kosztuje od 430 złotych do 460 złotych. To niewielka cena. Co prawda w salonie dostaniemy zegarek za 400 złotych, ale jaki to będzie zegarek? Chińskie wyprodukowane taśmowo pozbawione duszy urządzenia, które na dodatek niewiele się różnią od tysięcy innych na rynku. Zegarek proponowany przez Michała Napierałę ma w sobie duszę, ma w sobie „to coś”. Drewniany zegarek na pewno spodoba się osobie, która prowadzi styl życia zgodny z naturą. Na pewno poczują do niego sympatię osoby, które cenią sobie prosty i elegancki design. Trzeba też podkreślić, że zegarki Michała Napierały nie są impregnowane z użyciem środków chemicznych, jest to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają skłonności do alergii.

Relatywnie niewielki wybór

Wybór zegarków w firmie Michała Napierały jest niewielki. Ogranicza się jedynie do wyboru bransolety. Do drewnianego zegarka możemy wybrać bransoletę drewnianą, stalową lub z ekologicznej skóry. Zegarki są zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Więc można sprawić przyjemność swojej żonie/narzeczonej/córce lub podarować zegarek swojemu ojcu.

Z pasji tworzy się piękno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę