Projektowanie-www.info.pl

Informacje i porady

Usługi baristyczne w trakcie przyjęcia weselnego

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez kawy. Napój ten stawia gości na nogi. Sięgają po niego wszyscy, którzy potrzebują pobudzenia i orzeźwiania. Kawa jest w stanie zwiększyć naszą koncentrację i dodać nam potrzebnej energii. Wszystko za sprawą aż 700 olejków eterycznych, które znajdują się w jej ziarnach. Jednak warto pamiętać o tym, że aromat kawowy jest bardzo ulotny. Zmielona kawa straci swój przyciągający zapach po zaledwie jednej godzinie. Napar z kawy natomiast w ciągu kilkunastu minut. Dlatego kawę na weselu warto serwować na bieżąco w miarę potrzeb weselników. Powinna to być obowiązkowo kawa świeżo mielona.

Mobilny bar kawowy i barista

Jeżeli chcemy zdjąć ze swoich barków problemy związane z organizacją kącika kawowego, możemy zastosować najprostsze rozwiązanie i wynająć mobilny bar kawowy oraz skorzystać z usług profesjonalisty w zakresie parzenia i podawania kawy, czyli baristy. Tego rodzaju usługi oferuje nam firma Coffee Breaak, która na temat kawy wie wszystko. Ze szczegółami oferty możemy zapoznać się na stronie internetowej http://coffeebreak.pl/barista-na-wesele. Trzeba przyznać, że jest to coraz bardziej popularna opcja wśród par organizujących przyjęcie weselne. Cieszy się również sporym zainteresowaniem na innych eventach.

Podchodząc do kącika kawowego przygotowanego przez Coffee Break goście mają pewność, że otrzymają pyszną, aromatyczną, świeżą kawę, wykazującą się wszystkimi pozytywnymi właściwościami. Taka kawa naprawdę doda weselnikom energii. Poza tym zostaną doskonale obsłużeni. Barista zabawi ich ciekawostkami na temat kawy. Przeprowadzi pokaz latte art, stworzy fantastyczny nastrój.

To niewątpliwie jedna z największych atrakcji, jakie możemy zafundować gościom weselnym. Kawę lubi przecież większość z nas. Istnieją statystyki mówiące, że kawę pije codziennie aż 90 % dorosłej populacji naszego kraju! To gigantyczna liczba kawoszy! Ile z Polaków delektuje się kawą dobrej jakości i odpowiednio przygotowaną to już oddzielne pytanie. Z pewnością mobilny bar kawowy i profesjonalny barista pozwoli wszystkim gościom weselnym poznać prawdziwy smak i aromat doskonałej kawy.

Usługi baristyczne w trakcie przyjęcia weselnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę